Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Filipíny - ostrovy, lokality a destinace

Na této stránce naleznete články a cestopisy k lokalitě „Filipíny“. Informace o lokalitě, rady a tipy na cesty, fotografie a další zajímavosti k lokalitě najdete zde: Filipíny.

Vydejte se za dobrodružstvím na exotické Filipíny

Vydejte se za dobrodružstvím na exotické Filipíny

Filipíny se rozkládají v jihovýchodní Asii v Tichém oceánu a turisté si je oblíbily nejenom pro bílé pláže, tyrkysový oceán a deštné pralesy, ale také jejich usměvavé místní obyvatele a celkovou dostupnost. Ostrovní stát Filipíny jich má přes 7 tisíc, a proto není zrovna lehké vybrat si k cestování ty nejlepší. Vždyť je jeden krásnější než druhý!

celý článek

 

Rýžové terasy filipínských Kordiller - dílo lovců lebek

Rýžové terasy filipínských Kordiller - dílo lovců lebek

Jako osmý div světa jsou často označovány tisíce let staré rýžové terasy nacházející se v pohoří Cordillera Central na filipínském ostrově Luzon. Rozkládají se na ohromné ploše v nadmořské výšce 1500 metrů a byly postaveny jen s pomocí primitivních nástrojů. Jsou jedinečným dílem lidských rukou, které přečkalo staletí.

celý článek

 

El Nido – objevte kouzlo Palawanu

El Nido – objevte kouzlo Palawanu

Pokud byste chtěli strávit dovolenou na jednom z nejkrásnějších ostrovů na světě, vydejte se na filipínský Palawan. Čeká zde na vás nedotčená příroda, čisté moře plné korálů a pestrobarevných ryb i nádherné bělostné pláže – mezi nimi i pláže oblasti El Nido, které se v anketě CNN umístily v patnáctce nejkrásnějších pláží světa.

celý článek

 

Vigan – koloniální poklad Filipín

Vigan – koloniální poklad Filipín

Pokud byste se ocitli ve Viganu a netušili byste, ve kterém státě či na kterém kontinentě se nacházíte, pravděpodobně byste při pohledu na zdejší domy a kostely tipovali Španělsko či některou ze zemí Latinské Ameriky. Jenže omyl – tato krásné město s jedinečnou španělskou koloniální architekturou najdete na Filipínách. Tady byste ho nečekali, že?

celý článek

 

Emirates oznamuje spuštění linky do druhé destinace na Filipínách

Emirates oznamuje spuštění linky do druhé destinace na Filipínách

Emirates, jedna z nejrychleji rostoucích leteckých společností, oznámila, že od 1. října 2013 spustí denní linku na mezinárodní letiště Clark, které se stane druhou destinací společnosti na Filipínách.

celý článek

 

Filipíny

Filipíny

V minulosti velmi chudá, nyní velmi rychle se rozvíjející země, se stále více zapojuje do světového turistického ruchu. Vzhledem k tomu, že se Filipíny skládají ze 7 107 ostrovů a ostrůvků, mají co nabídnout.

celý článek

 

Manila - metropole Filipín

Manila - metropole Filipín

Kultura Západu se tady střetává s Východem, městský život s vesnickým, islám s buddhismem, animismem a dalšími náboženstvími, různé národnosti se tu mísí jako v obrovském kotli. Taková je Manila, hlavní město Filipín.

celý článek

 

Palawan

Palawan

Filipínský ostrov Palawan je často pokládán za ráj na zemi a to především díky své nedotčené přírodě a krásnému korálovému moři. Zdejší korálové útesy Tubbataha byly vyhlášeny národním parkem a zapsány na Seznam světového dědictví UNESCO. Tento malebný ostrov leží 350km od filipínského hlavního města Manily však zatím není turistům příliš známý.

celý článek

 
 
 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko