Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Dany Travel

Dany Travel

Na Volánové 20
16000 Praha 6
Telefon: +420 235 360 028
Web: http://danytravel.cz
Email: dany@danytravel.cz

 

ČÍM JSOU NAŠE ZÁJEZDY „CESTY SVĚTEM“ VÝJIMEČNÉ: 

Jsou to produkty nekomerční a za výjimečnou cenu.
Jejich cílem je kvalitní cestování malé skupiny klientů a pořadatelky zájezdů. Cena každého zájezdu se skládá se pouze z přímých nákladů na zájezd. Její součástí nejsou žádné mzdové, provozní a režijní náklady (ty hradí pořadatelka). Z mnoha hledisek je to výhodné cestování pro obě strany – více viz „O nás“.
Jedná se výhradně o poznávací zájezdy, většinou do vzdálených a exotických destinací. Cesty do stejných destinací se nikdy neopakují – postupně poznáváme celý svět.
Zájezdy mají vždy originální bohatý program,vedený snahou poznat danou zemi komplexně – její historii, přírodu, kulturu a lidi.
Nadstandardní úroveň služeb. Bydlíme v dobrých hotelích a kvalitně se stravujeme (důležité z hygienického a zdravotního hlediska).
Nadstandardní informační vybavenost: Nabídka zájezdů je vždy detailní. Klienti dostávají v potřebném předstihu před cestou další podrobné informace a rady, a na zájezd jsou vybaveni originálním studijním materiálem (skripty)v rozsahu desítek stran.

Dana Trávníčková, majitelka CK 

Moto našich zájezdů: 

"Nejkrásnější na světě nejsou věci, ale okamžiky." 

Karel Čapek

Další kontakty

mobil: +420 602 339 882

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na velký okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu s poutavým českým výkladem. Veškeré vstupné a výlety v ceně včetně jordánské Petry. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.